Sposoby  ~

dostaw

Sposoby, terminy i koszty dostaw

  1. Termin realizacji zamówienia w Sklepie, umieszczony na podsumowaniu zamówienia jest najbardziej prawdopodobnym czasem przygotowania Klientowi produktów do wysyłki. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji zamówienia jest potwierdzany przez pracownika podczas kontaktu z Klientem, z zastrzeżeniem ust. 2 poniżej.
  2. Produkty są dostarczone pod wskazany adres na terenie Rzeczypospolitej Polskiej firmą kurierską lub przy wykorzystaniu usługi InPost Paczkomaty. Opłaty za dostawę produktów są podawane każdorazowo w procesie składania zamówienia. Przewidywany czas dostawy to maksymalnie 2 dni robocze od dnia następującego po nadaniu przesyłki, przy czym w przypadku wyboru InPost Paczkomaty powyższy termin może się wydłużyć do 4 dni roboczych. Całkowity i maksymalny termin realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych, a w żadnym razie nie przekroczy 14 dni od daty zawarcia umowy sprzedaży.
  3. Rozpoczęcie realizacji zamówienia może zostać opóźnione do momentu zaksięgowania na rachunku bankowym Sklepu kwoty ceny sprzedaży (i ew. kosztów przesyłki), w przypadku wyboru przez Klienta formy płatności jako przedpłaty internetowej (tj. za pomocą serwisu Paynow, bądź zwykłym przelewem internetowym).
  4. Zamówienia o wartości powyżej 500,00 (słownie: pięćset złotych) wysyłane są na koszt Sklepu. W innym wypadku koszty przesyłki zakupionych towarów wynoszą:przesyłka kurierska DPD (waga do 5 kg) – 20,00 pln brutto, przesyłka kurierska InPost (waga do 5 kg) 15,00 pln brutto, przesyłka kurierska DHL 18,00 pln , przesyłka Paczkomaty InPost 15 pln.
  5. Z zastrzeżeniem ustępu powyżej koszt dostawy ponosi Klient, o czy Klient zostaje poinformowany także przed akceptacją składanego zamówienia. Do każdego przesyłanego towaru załączany jest dowód zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury z wyszczególnioną stawką podatku VAT.