Formy ~

płatności

 1. Ceny towarów w sklepie podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie jej składniki w tym cła i podatki. W podsumowaniu zamówienia Klient otrzyma również informację dotyczącą kosztów wybranego sposobu dostawy produktu.
 2. Klient płaci cenę za zamówione produkty, wedle swego wyboru:
  • gotówką przy odbiorze osobistym w butiku
  • przelewem bankowym na rachunek Sklepu w mBank 04 1140 2004 0000 3202 8403 3071 (w tytule przelewu należy koniecznie podać numer zamówienia),
  • przelewem za pośrednictwem płatności elektronicznej realizowanej w systemie płatniczym Paynow przed dostawą. W przypadku wyboru przez Klienta metody płatności w formie przedpłaty, brak otrzymania płatności na rachunek Sprzedającego lub podmiotów pośredniczących w transakcji (serwisu Paynow) w terminie 2 dni od złożenia zamówienia, spowoduje anulację zamówienia. Wtakiej sytuacji można powtórnie złożyć zamówienia i wybrać inną formępłatności.
  • płatność odroczona PayPo klient może wybrać metodę płatnościodroczonej zapłaty o 30 dni bez dodatkowych kosztów. W chwili złożeniazamówienia płatności za rachunek dokonuje PayPo poprzez operatora PłatnościBlueMedia S. A. Po otrzymaniu przesyłki Klient decyduje, czy chce zachować zamówione produkty i dopiero wówczas dokonuje płatności w ciągu 30 dni odzakupu.3.Realizacja zamówienia płatnego przelewem lub kartą kredytową rozpoczynasię po otrzymaniu należności za towar.
 3. Sprzedający zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w Sklepie, wprowadzania nowych towarów do sprzedaży, przeprowadzania iodwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania wnich zmian zgodnie z normami kodeksu cywilnego oraz innych ustaw, przyczym zmiany takie nie naruszają praw osób, które zawarły umowy sprzedażytowarów oferowanych przez Sklep przed dokonaniem ww. zmian lub praw osóbuprawnionych do korzystania z danej promocji, zgodnie z jej zasadami i wokresie jej trwania.
 4. Sprzedający zastrzega, że prowadzone w Sklepie akcje promocyjne nie łącząsię ze sobą.