Czas i koszty dostawy

Sposoby, terminy i koszty dostaw

  1. Termin realizacji zamówienia w Sklepie, umieszczony na podsumowaniu zamówienia jest najbardziej prawdopodobnym czasem przygotowania Klientowi produktów do wysyłki. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji zamówienia jest potwierdzany przez pracownika podczas kontaktu z Klientem, z zastrzeżeniem ust. 2 poniżej.
  2. Produkty są dostarczone pod wskazany adres na terenie Rzeczypospolitej Polskiej firmą kurierską lub przy wykorzystaniu usługi „Paczka w Ruchu” oferowanej przez RUCH S. A.. Opłaty za dostawę produktów są podawane każdorazowo w procesie składania zamówienia. Przewidywany czas dostawy to 1 dzień roboczy od dnia następującego po nadaniu przesyłki, przy czym w razie wyboru przez Klienta dostawy towaru w formie „Paczki w Ruchu”, powyższy termin może się wydłużyć do 4 dni roboczych. Całkowity i maksymalny termin realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych, a w żadnym razie nie przekroczy 14 dni od daty zawarcia umowy sprzedaży.
  3. Rozpoczęcie realizacji zamówienia może zostać opóźnione do momentu zaksięgowania na rachunku bankowym Sklepu kwoty ceny sprzedaży (i ew. kosztów przesyłki), w przypadku wyboru przez Klienta formy płatności jako przedpłaty internetowej (tj. za pomocą serwisu PRZELEWY24.PL, bądź zwykłym przelewem internetowym).
  4. Wszystkie przesyłki realizowane są ubezpieczoną przesyłką kurierską lub ubezpieczoną przesyłką „Paczka w Ruchu”. W przypadku wyboru przez Klienta opcji dostawy przesyłką „Paczka w Ruchu”, dostawa towarów w ramach tej usługi zostanie wykonana przez spółkę RUCH S. A. po akceptacji przez Klienta regulaminu „Paczka w Ruchu" przygotowanego i dostarczonego przez dostawcę usług „Paczki w Ruchu”, tj. spółkę RUCH S. A.. Sprzedawca umożliwi Klientowi zapoznanie się z regulaminem „Paczki w Ruchu” w procesie zatwierdzania wyboru przez Klienta sposobu realizacji dostawy towarów.
  5. Zamówienia o wartości powyżej 500,00 (słownie: tysiąc złotych) wysyłane są na koszt Sklepu. W innym wypadku koszty przesyłki zakupionych towarów wynoszą:
    przesyłka kurierska DPD (waga do 5 kg) – 15,00 zł brutto, przesyłka kurierska InPost (waga do 5 kg) 13,50 brutto,
    MINI Paczka (Paczka w Ruchu) (do 5 kg) – 7,00 zł brutto, Paczka w Ruchu od 5 kg do 20 kg - 8,00 zł brutto.
  6. Z zastrzeżeniem ustępu powyżej koszt dostawy ponosi Klient, o czym Klient zostaje poinformowany także przed akceptacją składanego zamówienia. Do każdego przesyłanego towaru załączany jest dowód zakupu (faktura VAT).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl