Projektanci

11 elleve powstało z miłości do ponadczasowej klasyki i minimalizmu. Zabawa formą, proste projekty, przyjemne dla skóry, a przede wszystkim naturalne i wysokiej jakości tkaniny mają sprawić aby każda z Was mogła poczuć się w ubraniach swobodnie, pewnie i seksownie. Kolekcje kapsułowe mają pasować do Was i do siebie nawzajem, aby każda kobieta odnalazła ubrania, nie na sezon lecz na lata! Wszystko powstało z myślą o kobietach by czuły się pięknie i pewnie.

Nosząc je doświadczajcie wielu wspaniałych chwil i emocji. Spotkanie Was w ubraniach elleve będzie dla mnie największą nagrodą.

Tak jak uwielbiam piękno kobiet, tak samo uwielbiam naturę i naszą planetę. Sama rozpoczynając studia na ochronie środkowiska jako nastolatka chciałam przykuwać się drzew by chronić planetę. Teraz wiem, że drogą jest dawanie dobrego przykładu. Zawsze było dla mnie priorytetem aby traktować planetę jak dom, o który należy dbać i go szanować. Projektowane ubrania w dużej mierze bazują na naturalnych tkaninach. Szyte są w lokalnych szwalniach i u lokalnych krawcowych. Cała produkcja odbywa się w Polsce, aby pozostawiać jak najmniejszy ślad węglowy.

Ubrania pakowane są w kartony, stosowane są także ekologiczne wydruki. Wszystko po to aby mieć wpływ na środowisko i dawać pozytywny przykład innym. Same ubrania produkowane są wysokojakościowych tkanin aby mogły służyć Wam na lata. Wszystko dla Was i dla naszej wspólnej przestrzeni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl